ANV Knives M500 - ANTHROPOID VFS - limitovaná edice
Novinka
ANV Knives M500 - ANTHROPOID VFS - limitovaná edice
ANV Knives M500 - ANTHROPOID VFS - limitovaná edice

ANV Knives M500 - ANTHROPOID VFS - limitovaná edice

Tato série nože ANTHROPOID VFS byla vyrobena v limitované edici 30 ks

Běžná cena: 0.00 €
Naše cena: 428.58 € (včetně DPH)
( 354.20 € bez DPH)
Ušetříte: -428.57 €
Dostupnost: Nedostupné

Získejte akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail!

DETAIL PRODUKTU

Výrobce:ANV Knives
Kód:ANVM500-002
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

ANV Knives M500 - ANTHROPOID VFS - limitovaná edice 

S úctou a pokorou k památce třiceti českých vojáků, kteří položili svůj život při plnění zahraničních misí, jsme připravili limitovanou edici nože M500 ANTHROPOID VFS. Vyrobili jsme 30 kusů dýky M500 se sněhově bílou rukojetí s nápisem PER ARDUA AD ASTRA na čepeli. Tímto reflektujeme známé motto RAF, se kterým se plně ztotožňujeme.

Pomocí této série chceme opět společně podpořit Vojenský fond solidarity a proměnit tak slova v činy. Z každého zakoupeného nože M500 ANTHROPOID VFS přímo přispíváte 1 000 Kč na podporu Vojenského fondu solidarity. Ke každému noži přikládáme také certifikát s číslem nože a vlastnoručním podpisem, předsedkyně výboru Vojenského fondu solidarity – poradkyně NGŠ AČR, brigádní generálky Mgr. Lenky Šmerdové.

Tato série nože ANTHROPOID VFS byla vyrobena v limitované edici 30 ks!!!

Technické informace

 • Materiál čepele: Elmax
 • Tvrdost čepele: 60 HRC
 • Povrchová úprava: DLC
 • Materiál rukojeti: G10
 • Barva rukojeti: Bílá
 • Pouzdro: Kydex
 • Celková délka: 340 mm
 • Délka čepele: 190 mm
 • Délka rukojeti: 115 mm
 • Tloušťka čepele: 6 mm
 • Molle klip: Součást balení

Popis nože

V návrhu nože M500 ANTHROPOID jsme s respektem zkoumali původní návrh nože FS. Jeho nezpochybnitelná kontura a strašidelná funkčnost nám vždy imponovaly, proto jsme se po čase rozhodli spojit tento ikonický motiv s naší fulltang konstrukcí používanou u ostatních modelů řady Military a nechali tak vzniknout moderní poctě původních hrdinských činů.

Masivní 6mm silnou čepel z práškové oceli ELMAX jsme opatřili povlakem DLC. Záštitu jsme obrobili z jednoho kusu masivní nerezové oceli a vytvořili tak stoprocentně bezpečné prostředí pro úchop. K němu dále napomáhá 3D obráběná rukojeť z G10 opatřená agresivní strukturou a vroubkování po obvodu. Díky této kombinaci budete mít M500 vždy pevně pod kontrolou. Patu rukojeti jsme navíc opatřili ostrým hrotem pro rozbíjení všeho, co je potřeba. Pohodlné nošení a možnost okamžitého tasení zajišťujeme samosvorným pouzdrem z kydexu, které jsme navíc opatřili MOLLE SYSTEM klipy, díky kterým svou M500 pohodlně nasadíte na opasek, batoh i vestu. M500 lze navíc díky své symetrii vkládat do pouzdra oběma směry