CRUD Dickson kožené rukavice
Akce

CRUD Dickson kožené rukavice

ruční výroba ze Švédska

Běžná cena: od 0.00 €
Naše cena: od 127.24 € (včetně DPH)
( od 105.16 € bez DPH)
Ušetříte: -127.23 €
Dostupnost: Skladem

Získejte akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail!

DETAIL PRODUKTU

Výrobce:CRUD
Kód:
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

CRUD Dickson kožené rukavice

Rukavice Dickson jsou měkké rukavice vyrobené z jemné hovězí kůže s plným křídlovým palcem. Tyto rukavice budou pravděpodobně nejpohodlnějšími rukavicemi pro každého městského elegána.

Rukavice Dickson začínají jako vysoce kvalitní (A-Grade) hovězí kůže, z níž je každá rukavice individuálně ručně vyřezána a sešita zručnými řemeslníky.

Každý pár rukavic prochází naší osmistupňovou ruční úpravou pro ochrannou a hluboce působící bariéru proti živlům.

Používáme starou a osvědčenou recepturu obsahující speciální směs přírodních složek, které se v různých fázích zapracovávají do kůže a dodávají rukavicím vodoodpudivý povrch a sladkou vůni severské borovice.

Vzhledem k tomu, že proces povrchové úpravy je tak rozsáhlý a nepředvídatelný, každá rukavice bude mít jedinečný posun v barvě a pocitu.

Přestože je na rukavice Dickson nanesena naše speciální vosková úprava, budou stále působit měkkým dojmem a po použití se rychle zafixují. Tyto rukavice obsahují celokřídlový palec, což znamená, že na rukavicích nejsou žádné odhalené švy.

Všechny rukavice Dickson jsou vybaveny černými mosaznými očky pro snadné skladování, když je nepoužíváte, a jsou ideální k připnutí na řetízek na klíče Crud.

  • Měkká, vysoce kvalitní hovězí kůže
  • Krátký střapec
  • Celoplošný palec s křídlem
  • Ošetřeno naší speciální směsí obsahující pouze přírodní složky
  • Vybaveno černými mosaznými očky
  • Bez podšívky
  • Vyrobeno v USA dokončeno ve Švédsku

Rukavice mohou mít zpočátku těsný střih, ale jako všechny kožené výrobky se trochu roztáhnou a po několikerém nošení dokonale padnou.