CRUD Gjöra Elk Skin kožené rukavice
Akce

CRUD Gjöra Elk Skin kožené rukavice

ruční výroba ze Švédska

Běžná cena: od 0.00 €
Naše cena: od 127.24 € (včetně DPH)
( od 105.16 € bez DPH)
Ušetříte: -127.23 €
Dostupnost: Skladem

Získejte akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail!

DETAIL PRODUKTU

Výrobce:CRUD
Kód:
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

CRUD Gjöra Elk Skin kožené rukavice

Rukavice Gjöra z losí kůže jsou ideálními rukavicemi pro chladnější měsíce roku. Tyto kožené rukavice mají ve srovnání s našimi běžnými rukavicemi Gjöra o něco delší manžetu.

Rukavice Elk skin jsou vyrobeny v USA z prvotřídní losí kůže a ve srovnání s běžnými rukavicemi Gjöra nabízejí o něco větší roztažnost. Rukavice jsou měkké, silné a odolné.

Přesně jako naše běžné rukavice Gjöra prochází každý pár rukavic naší osmistupňovou úpravou rukou pro ochrannou a hluboce působící bariéru proti povětrnostním vlivům.

Používáme starou a osvědčenou recepturu obsahující speciální směs přírodních složek, které se v různých fázích zapracovávají do kůže a dodávají rukavicím vodoodpudivý povrch a sladkou vůni severské borovice.

Vzhledem k tomu, že proces povrchové úpravy je tak rozsáhlý a nepředvídatelný, každý pár rukavic bude mít jedinečný posun v barvě a pocitu.

Rukavice Gjöra z losí kůže jsou opatřeny černými mosaznými očky pro snadné skladování, když je nepoužíváte, a jsou ideální k připnutí na klíčenku Crud.

  • Vyrobeno z prvotřídní losí kůže
  • Dlouhé manžety
  • Ošetřeny naší speciální směsí obsahující pouze přírodní složky
  • Vybaveny černými mosaznými očky
  • Bez podšívky
  • Vyrobeno v USA
  • Vyrobeno v USA, dokončeno ve Švédsku.

Před objednáním si nezapomeňte změřit obvod rukou a porovnat ho s naší tabulkou velikostí, abyste získali správnou velikost rukavic.