CRUD Rider kožené rukavice
Akce

CRUD Rider kožené rukavice

ruční výroba ze Švédska

Běžná cena: 0.00 €
Naše cena: 122.05 € (včetně DPH)
( 100.87 € bez DPH)
Ušetříte: -122.04 €
Dostupnost: Na dotaz

Získejte akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail!

DETAIL PRODUKTU

Výrobce:CRUD
Kód:
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

CRUD Rider kožené rukavice

Rukavice Rider jsou vyrobeny na stejném principu jako naše nové rukavice Dickson, bez viditelných vnějších švů, z měkké hovězí kůže a skvěle padnoucí. Rozdíl je v tom, že rukavice Rider mají zapínání na knoflíky z kůže vyčiněné rostlinným způsobem.

Rukavice rider začínají jako vysoce kvalitní hovězí kůže (třídy A), z níž je každá rukavice individuálně ručně stříhána a sešívána zručnými řemeslníky.

Každý pár rukavic prochází naší osmistupňovou ruční povrchovou úpravou, která zajišťuje ochrannou, hluboce působící bariéru proti povětrnostním vlivům. Používáme starou a osvědčenou recepturu obsahující speciální směs přírodních složek, které se v různých fázích zapracovávají do kůže a dodávají rukavicím vodoodpudivý povrch a sladkou vůni severské borovice.

Vzhledem k tomu, že proces povrchové úpravy je tak rozsáhlý a nepředvídatelný, každá rukavice bude mít jedinečný posun v barvě a pocitu.

Přestože je použita naše speciální vosková úprava, rukavice Rider budou mít stále měkký omak a po nasazení se rychle zafixují. Tyto rukavice obsahují celoplošný křídlový palec, což znamená, že na rukavicích nejsou žádné odhalené švy.

  • Měkká, celokožená hovězí kůže
  • Krátký střapec
  • Palec s plným křídlem
  • Ošetřeno naší speciální směsí obsahující pouze přírodní složky
  • Vybaveny výložkami z vegansky činěné kůže
  • Bez podšívky
  • Vyrobeno v USA dokončeno ve Švédsku


Rukavice mohou mít zpočátku těsný střih, ale stejně jako u všech kožených výrobků se trochu roztáhnou a po několikerém nošení dokonale padnou.