Nůž Schnitzel TRI - zelený
Nůž Schnitzel TRI - zelený
Nůž Schnitzel TRI - zelený
Nůž Schnitzel TRI - zelený
Nůž Schnitzel TRI - zelený
Nůž Schnitzel TRI - zelený

Nůž Schnitzel TRI - zelený

Běžná cena: 77.45 €
Naše cena: 76.18 € (včetně DPH)
( 62.96 € bez DPH)
Ušetříte: 1.28 €
Dostupnost: Skladem

Získejte akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail!

DETAIL PRODUKTU

Výrobce:Schnitzel knives
Kód:BATSNL-03GBW
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

Nůž Schnitzel TRI

Společnost Schnitzel si opět dala záležet a představuje nůž Schnitzel "TRI", který je plnohodnotným univerzálním nožem pro všechny druhy outdoorových aktivit, jako je kempování, bushcrafting, turistika a podobně. Nůž "TRI" doplňuje modely pro děti a mládež "UNU" a "DU", takže od nynějška je celá rodina od malých po velké dobře vybavena kvalitním nožem pro společné aktivity v přírodě.

Všestranný model "TRI" je k dispozici ve dvou verzích. Olivově zelená rukojeť s povrchovou úpravou čepele – černý stonewash a oranžová rukojeť s povrchovou úpravou stonewash bez černění.

S délkou čepele přibližně 10,4 cm je nůž "TRI" kompaktní outdoorový nůž, který je však dostatečně velký, abyste s ním bez obav zvládli všechny běžné činnosti v přírodě. Čepel s kapkovitým ostřím s vysokým plochým výbrusem a tloušťkou 4mm ve hřebetu a tloušťkou 0,5 mm přímo za fazetou zaručuje dobré řezné vlastnosti.
Oblíbená nerezová švédská ocel Sandvik 14C28N (58-60 HRC) se ideálně hodí pro účely "TRI" a tloušťka čepele 4 mm umožňuje noži rutinně plnit většinu úkolů. Čepel se směrem ke špičce zužuje, ale nepůsobí křehce nebo slabě. Horní hrana (hřbet) je navíc dostatečně hranatý na to, abyste mohli zapálit oheň pomocí křesadla. Nůž je také vybaven oporou pro palec s vroubkováním na horní hraně čepele a rukojeti, díky tomu získáte větší jistotu při práci ve vlhku nebo v rukavicích.

Rukojeť "TRI" je vyrobena z robustního a protiskluzového materiálu G-10 a její ergonomie zajišťuje bezpečné uchopení v různých polohách. Další bezpečnost při různých způsobech použití zajišťuje „chránič prstů“, který zabraňuje sklouznutí ukazováku na břit a šnůra paracordu, která zajišťuje vyklouznutí nože z ruky. Rukojeti nože jsou upevněny pomocí tzv. řetězových šroubů a lze je snadno otevřít pomocí šestihranného nástrčného klíče M6 nebo imbusového klíče a v případě potřeby vyčistit váš "TRI".

Pouzdro je vyrobené z materiálu Kydex, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a neponechává nic náhodě. Je navrženo tak, aby bylo kompatibilní se systémem Molle, a v zadní části má systém pro více způsobů upevnění, např. na batoh nebo opasek (horizontálně/vertikálně). Na horní hraně je výrazné a ergonomické vybrání pro palec. Náběh na horní hraně umožňuje pohodlné vyjmutí nože z pouzdra v každé situaci.

SCHNITZEL TRI - nezbytný doplněk pro všechny rodiče outdoorových dětí SCHNITZEL!

Technické informace

 • SCHNITZEL TRI zelený nebo oranžový
 • Materiál čepele: nerezová ocel 14C28N s černou povrchovou úpravou stonewash nebo stonewash
 • Materiál rukojeti: G-10 v olivově zelené nebo v oranžové barvě
 • Celková délka nože: přibližně 22,3 cm
 • Celková délka čepele: přibližně 10,4 cm
 • Tloušťka čepele ve hřbetu: přibližně 4 mm
 • Tloušťka čepele na fazetou: přibližne 0,5 mm
 • Délka rukojeti: přibližně 11,9 cm
 • Tloušťka rukojeti: přibližně 14,5 mm
 • Pouzdro: Ano - Kydex (kompatibilní montáž s Molle) s víceúchytným systémem
 • Hmotnost: cca 180 g (cca 280 g s pouzdrem)