Píšťalka Windstorm - černá

Píšťalka Windstorm - černá

Survival nouzová

Běžná cena: 0.00 €
Naše cena: 11.49 € (včetně DPH)
( 9.50 € bez DPH)
Ušetříte: -11.48 €
Dostupnost: Skladem

Získejte akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail!

DETAIL PRODUKTU

Výrobce:Ostatní
Kód:AW5BK
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

Píšťalka The Windstorm ™

The Windstorm ™ je kompaktnější verze píšťalky Storm, píšťalka má o něco nižší zvuk než má Storm, ale má stejné vodotěsné schopnosti, obrovskou sílu a elegantní design. Jedná se tedy o druhou nejsilnější píšťalku na světě.

Testy ukazují, že píšťalka Windstorm ™ vytváří zvuk, který je lépe slyšet oproti jinými populárními survival píšťalkám.  Testovaní nezávislým výzkumným týmem v nejnáročnějších vědeckých metodách a podmínkách. Windstorm ™ se poměřoval v hlasitosti proti nejpopulárnějším píšťalkám na světě.  Data získaná z testu ukazují druhou nejvyšší hlasitost zvuku (První je STORM).  V dalším testu je zvuk přijímán přes polstrovanou fotbalovou přilbu, Windstorm ™ opět překonává ostatní píšťaly.

Toto píšťalka mimořádně funguje za všech podmínek za jakéhokoliv počasí a v nouzových situacích. : Zvuk je slyšet až do vzdálenosti 1/2 míle, a dokonce i pod vodou, až do 50 stop.  Vysoce nárazuvzdorná termoplastická konstrukce je snadno uchopitelná a patentovaný dvojkomorový design umožňuje pískání v každé poloze. Konstrukce zároveň umožňuje tlakem pískání vyfouknout z píšťalky vodu a nečistoty.