Scho-Ka-Kola čokoláda energetická hořká karton 10x100g

Scho-Ka-Kola čokoláda energetická hořká karton 10x100g

Scho-ka-kola klasik karton (hořká čokoláda, 58% kakaa)

Běžná cena: 34.05 €
Naše cena: 29.79 € (včetně DPH)
( 25.91 € bez DPH)
Ušetříte: 4.26 €
Dostupnost: Skladem

Získejte akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail!

DETAIL PRODUKTU

Výrobce:Scho-Ka-Kola
Kód:SCH01K
Záruka:

Popis produktu

Scho-Ka-Kola čokoláda energetická hořká karton 10x100g

Scho-ka-kola, tradiční německá energetická čokoláda, je ideálním povzbuzujícím prostředkem pro všechny, kteří občas potřebují rychlou dávku energie a svěžesti. Již od roku 1935 dodává sílu a bdělost sportovcům, vojákům, studentům a řidičům. Její přírodní složení s vysokým obsahem kakaa, kávou a výtažkem z kolového oříšku přináší organismu povzbuzení bez nežádoucích vedlejších účinků. Ideální na dlouhé cesty autem, noční učení před zkouškou, cyklovýlety nebo horolezecké výstupy. Všude, kde potřebujete energii, je Scho-ka-kola tou pravou volbou!

Název SCHO-KA-KOLA je složeninou německých slov SCHOkolade mit KAffee und KOLAnuss, tedy čokoláda s kávou a kolovým oříškem. Právě káva společně s vysokým obsahem kakaa stojí za výjimečně silným povzbuzujícím účinkem Scho-ka-koly. Extrakt z kolového oříšku pak pomáhá udržet svěží mysl. Složení doplňuje sójový lecitin na podporu paměti.

Díky svým výjimečným účinkům byla Scho-ka-kola užívána jako součást potravinových dávek pro německé piloty za druhé světové války. Dodnes je také vydávána vojákům současné německé armády.

  • Balení: plech
  • Hmotnost: 100g
  • Karton: 10 x 100g

Složení: Kakaová masa, cukr, kakaové máslo, pražená káva (2,6 %), sušené mléko, prášek z kolového oříšku (1,6%), emulgátory: slunečnicový lecitin a E476, aroma: vanilin.

Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů a lepek. Obsahuje kofein.