TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Black Micarta
Akce Doprava zdarma
TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Black Micarta
TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Black Micarta
TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Black Micarta
TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Black Micarta

TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Black Micarta

TBS Boar zavírací nůž s pojistkou - Sandvik 12C27 Stainless - Black Micarta

Běžná cena: 125.00 €
Naše cena: 105.08 € (včetně DPH)
( 86.85 € bez DPH)
Ušetříte: 19.93 €
Dostupnost: Skladem

Získejte akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail!

DETAIL PRODUKTU

Výrobce:TBS Knives
Kód:TBSFKPM
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

TBS Boar zavírací nůž s pojistkou - střenka černá Micarta

  • Celková délka rukojeti: 120 mm
  • Celková délka ostří: 95 mm
  • Maximální tloušťka: 3 mm
  • Materiál: 12C27 Sandvik Stainless steel
  • Tvrdost: 57 HRC
  • Povrchová úprava: leštěná
  • Pouzdro: Kožené
  • Rukojeť: Leštěná Micarta

Typické složení 12C27 Sandvik Stainless Steel:
Carbon 0.60%, Manganese 0.4%, Silicon 0.4%, Chromium 13.5%. (HRC 57)

Podrobnosti o Bushcraft zavíracím noži TBS a jeho výrobě

Všechny nože TBS jsou vyrobeny z těch nejlepších Evropských materiálů a to tak, aby vydrželi co nejdéle. Díky výběru nejkvalitnějších druhů ocele, nejkvalitnějších materiály na rukojeť a skvělé koženářské práci jsme přišli na trh s bezvadně vyrobenými noži.

Zavírací nůž se zámkem byl pro TBS výzvou a jsme přesvědčeni, že udělali skvělou práci. Nůž je vyroben z perfektních materiálů a je skvělou volbou pro každého, kdo nechce nebo nemůže nosit klasický nůž.

Náš nůž s pojistkou typu “Liner Lock” je nejen bezpečnější, ale umožňuje i plné a ergonomické uchopení rukojeti a to bez rušivých tvarů a výstupů pojistky. Při opětovném zavírání nože mohou obyčejné nože poranit vaši ruku. “Liner lock” je bezpečnější i při tvrdém zacházení, protože zkrátka nemůžete zavadit o tlačítko pro otevření nebo zavření nože. Vložky zámku jsou vytvořeny na extrémní nároky, takže i čepel bude extrémě stabilní.

Zde je výběr ocelí pro tento nůž, můžete si vybrat nůž s ocelí K720 High Carbon Tool Steel (O2) což je “Vysoko uhlíková nástrojová ocel” (O2) nebo s ocelí 12C27 Sandvik Stainless Steel, což je švédská nerezová ocel. Záleží jen na vás na vašich požadavcích.

Švédská 12C27 Sandvik nerez. Sandvik 12C27 je nejlépe spracovaná ocel pro nože s výbornými vlastnostmi jako je vysoká ostrost, pevnost a odolnost a vynikající odolnost proti rezavění. S vysokou tvrdostí, hrůzostrašnou ostrostí a výbornou odolností vůči korozi je Sandvik 12C27 nejlepší ocel pro survival, lovecké, kapesní, vojenské a “high-end” kuchařské nože.

Ostří nožů májí úplné “Scandi” broušení, které jim dodává dokonalou ostrost, kterou poznáte hned po rozbalení. Scandi broušení poskytuje velké výhody zejména v údržbě ostří. Scandi broušení vlastně znamená, že celá délka čepele je ostřím (neni žádné druhotné zkosení), a tak je broušení velmi jednoduché. Při broušení jen položte nůž na kámen, převraďte na hranu/zkosení a vždy dosáhnete správného úhlu broušení. Je to mnohem jednoduší proces než u nože se “sekundární” hranou.

Rukojeť je vyrobena z lesklé černé Micart, která je ideální materiál pro tento nůž. Nejen, že vypadá skvěle, je nenáročná na údržbu a také velmi odolná. Můžete si také zvolit rukojeť z břízy bělokoré, která stejně jako rukojeť z Micarty vypadá skvěle a je odolná a nenáročná na údržbu. Rukojeti jsou nádherně ergonomické a v plné velikosti, což je u tohoto typu nože velice ojedinělé. Nůž padne do ruky skvěle a hodí se tedy pro dlouho a tvrdou práci. Pouzdro na opasek je pro tento nůž ideálním způsobem nošení. Je vždy po ruce nicméně můžete ho nosit jednoduše v kapse. Tento nůž se dá také nosit na šňůře na krk, která neni součástí balení.

Nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních Evropských materiálů, nejlepším a dobře známým evropským výrobcem v malých seriích. Nože nejsou vyráběny po tisících v továrnách na dálném východě nebo v Asii. To umožňuje kontrolovat kvalitu výroby i materiálů a jsme velice spokojeni s výsledky. Všechny modely TBS nožů jsou označeny logem kančí hlavy.

KOMENTÁŘE

Přídat komentář