TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Bříza
Akce Doprava zdarma
TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Bříza
TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Bříza
TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Bříza
TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Bříza

TBS Boar nerez zavírací nůž s pojistkou - Bříza

TBS Boar zavírací nůž s pojistkou - High Grade Bohler K720 High Carbon Tool steel - střenka přírodní micarta

Běžná cena: 136.00 €
Naše cena: 107.60 € (včetně DPH)
( 88.93 € bez DPH)
Ušetříte: 28.40 €
Dostupnost: Skladem

Získejte akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail!

DETAIL PRODUKTU

Výrobce:TBS Knives
Kód:TBSFKN695CB
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

TBS Boar zavirací nůž s pojistkou - střenka bříza

  • Celková délka rukojeti: 120 mm
  • Celková délka ostří: 95 mm
  • Maximální tloušťka: 3 mm
  • Materiál: High Grade Bohler N695 Stainless steel
  • Tvrdost: 58 HRC
  • Povrchová úprava: leštěná
  • Pouzdro: kožené
  • Rukojeť: přírodní micarta
  • Pojistka: ano

Typické složení N695 Stainless Steel:
Carbon 1.05%, Molybdenum 0.50%, Chromium 17.00%, Silicon 0.40%, Manganese 0.40%. (HRC 58)

Podrobnosti o Bushcraft zavíracím noži TBS a jeho výrobě

Všechny nože TBS jsou vyrobeny z těch nejlepších Evropských materiálů a to tak, aby vydrželi co nejdéle. Díky výběru nejkvalitnějších druhů ocele, nejkvalitnějších materiály na rukojeť a skvělé koženářské práci jsme přišli na trh s bezvadně vyrobenými noži.

Zavírací nůž se zámkem byl pro TBS výzvou a jsme přesvědčeni, že udělali skvělou práci. Nůž je vyroben z perfektních materiálů a je skvělou volbou pro každého, kdo nechce nebo nemůže nosit klasický nůž.

Náš nůž s pojistkou typu “Liner Lock” je nejen bezpečnější, ale umožňuje i plné a ergonomické uchopení rukojeti a to bez rušivých tvarů a výstupů pojistky. Při opětovném zavírání nože mohou obyčejné nože poranit vaši ruku. “Liner lock” je bezpečnější i při tvrdém zacházení, protože zkrátka nemůžete zavadit o tlačítko pro otevření nebo zavření nože. Vložky zámku jsou vytvořeny na extrémní nároky, takže i čepel bude extrémě stabilní.

Zde je výběr ocelí pro tento nůž, můžete si vybrat nůž s ocelí K720 High Carbon Tool Steel (O2) což je “Vysoko uhlíková nástrojová ocel” (O2) nebo s ocelí 12C27 Sandvik Stainless Steel, což je švédská nerezová ocel. Záleží jen na vás na vašich požadavcích.

Bohler K720 High Carbon Tool Steel (O2) “Vysoko uhlíková nástrojová ocel” (O2). Tato vysoce kvalitní ocel je jedna z nejpevnějších a je široce využívaná k výrobě přesných nástrojů, které musí vydržet velké zatížení, což je ideální pro tento Bushcraft zavírací nůž. Úmyslně je pro nože vybraná ocel výsoké kvality, ta je možná dělá dražší, ale je to něco, co nebylo vyrobeno s kompromisy.

Švédská 12C27 Sandvik nerez. Sandvik 12C27 je nejlépe spracovaná ocel pro nože s výbornými vlastnostmi jako je vysoká ostrost, pevnost a odolnost a vynikající odolnost proti rezavění. S vysokou tvrdostí, hrůzostrašnou ostrostí a výbornou odolností vůči korozi je Sandvik 12C27 nejlepší ocel pro survival, lovecké, kapesní, vojenské a “high-end” kuchařské nože.

Ostří nožů májí úplné “Scandi” broušení, které jim dodává dokonalou ostrost, kterou poznáte hned po rozbalení. Scandi broušení poskytuje velké výhody zejména v údržbě ostří. Scandi broušení vlastně znamená, že celá délka čepele je ostřím (neni žádné druhotné zkosení), a tak je broušení velmi jednoduché. Při broušení jen položte nůž na kámen, převraďte na hranu/zkosení a vždy dosáhnete správného úhlu broušení. Je to mnohem jednoduší proces než u nože se “sekundární” hranou.

Rukojeť je vyrobena z lesklé černé Micart, která je ideální materiál pro tento nůž. Nejen, že vypadá skvěle, je nenáročná na údržbu a také velmi odolná. Můžete si také zvolit rukojeť z břízy bělokoré, která stejně jako rukojeť z Micarty vypadá skvěle a je odolná a nenáročná na údržbu. Rukojeti jsou nádherně ergonomické a v plné velikosti, což je u tohoto typu nože velice ojedinělé. Nůž padne do ruky skvěle a hodí se tedy pro dlouho a tvrdou práci. Pouzdro na opasek je pro tento nůž ideálním způsobem nošení. Je vždy po ruce nicméně můžete ho nosit jednoduše v kapse. Tento nůž se dá také nosit na šňůře na krk, která neni součástí balení.

Nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních Evropských materiálů, nejlepším a dobře známým evropským výrobcem v malých seriích. Nože nejsou vyráběny po tisících v továrnách na dálném východě nebo v Asii. To umožňuje kontrolovat kvalitu výroby i materiálů a jsme velice spokojeni s výsledky. Všechny modely TBS nožů jsou označeny logem kančí hlavy.

KOMENTÁŘE

Přídat komentář