TBS Wolverin Bushcraft nůž - N695 Stainless Steel & hnědá G10
Akce
TBS Wolverin Bushcraft nůž - N695 Stainless Steel & hnědá G10
TBS Wolverin Bushcraft nůž - N695 Stainless Steel & hnědá G10

TBS Wolverin Bushcraft nůž - N695 Stainless Steel & hnědá G10

N695 Stainless Steel- 4mm

Běžná cena: 121.16 €
Naše cena: 96.16 € (včetně DPH)
( 79.47 € bez DPH)
Ušetříte: 25.00 €
Dostupnost: Vyprodáno

Získejte akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail!

DETAIL PRODUKTU

Výrobce:TBS Knives
Kód:TBSBNMSS
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

TBS Wolverin Bushcraft nůž - N695 Stainless Steel & hnědá G10

  • Celková délka rukojeti: 110 mm
  • Celková délka ostří: 110 mm
  • Maximální tloušťka: 4 mm
  • Materiál: 695 Stainless Steel
  • Tvrdost: 58 HRC
  • Povrchová úprava: leštěná
  • Pouzdro: kožené
  • Rukojeť: G10
Typické složení:
N695 Stainless Steel:
Carbon 1.05%, Molybdenum 0.50%, Chromium 17.00%, Silicon 0.40%, Manganese 0.40%. (HRC 58)

Podrobnosti o Survival noži TBS a jeho výrobě

Všechny nože TBS jsou vyrobeny z těch nejlepších Evropských materiálů a to tak, aby vydrželi co nejdéle. Díky výběru nejkvalitnějších druhů ocele, nejkvalitnějších materiály na rukojeť a skvělé koženářské práci jsme přišli na trh s bezvadně vyrobenými noži. Pro naší variantu TBS Boar z nerezové oceli jsme vybrali Švédskou 14C28N Sandvik Steel a jsme velmi rádi, že jsme to udělali.

Ostří nožů májí úplné “Scandi” broušení, které jim dodává dokonalou ostrost, kterou poznáte hned po rozbalení. Scandi broušení poskytuje velké výhody zejména v údržbě ostří. Scandi broušení vlastně znamená, že celá délka čepele je ostřím (neni žádné druhotné zkosení), a tak je broušení velmi jednoduché. Při broušení jen položte nůž na kámen, převraďte na hranu/zkosení a vždy dosáhnete správného úhlu broušení. Je to mnohem jednoduší proces než u nože se “sekundární” hranou.

Rukojeti vyrobené z černé micarty jsou úžasně ergonomické a skvěle padnou do ruky, že vás ani po hodinách práce ruka nebolí. Rukojeti jsou delší asi o 1cm než u většiny Survival nožů tohoto typu na trhu a to umožňuje větší flexibilitu uchopení v různých případech použití.

V balení je kvalitní kožené pouzdro, které umožňuje nosit nůž obvyklým způsobem nebo připnout pomocí MOLLE popruhu k batohu a podobně. Přidavné popruhy také umožňují velmi snadné připojení rozmanitých kapsiček dopředu, abyste mohli nosit “Firesteel”, kit pro přežití a jakékoli další pomůcky nebo nástroje, které potřebujete.

Nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních Evropských materiálů, nejlepším a dobře známým evropským výrobcem v malých seriích. Nože nejsou vyráběny po tisících v továrnách na dálném východě nebo v Asii. To umožňuje kontrolovat kvalitu výroby i materiálů a jsme velice spokojeni s výsledky. Všechny modely TBS nožů jsou označeny logem kančí hlavy.

KOMENTÁŘE

Přídat komentář